Дитячі перегони «Ми – чемпіони!» – це перші відкриті українські аматорські велоперегони для дітей віком від 2 до 14 років.

Почалась історія перегонів восени 2007 році, коли друзі- велосипедисти провели  перегони для своїх малюків.  В ідею проведення дитячих перегонів повірили та  підтримали  «Велокиїв груп».  Надалі  до ініціативи підключалося все більше  батьків, волонтерів  та компаній.

Так  вже 10 років поспіль ми проводимо перегони – навесні та восени, а лави наших прихильників щорічно поповнюються новими маленькими райдерами та їхніми сім’ями. І, якщо починалося все з 18 учасників, то зараз кількість гонщиків сягає 900 дітей за чотири дні змагань.

З 2014 року окремо почали змагатися юніори (11-14 років), а з 2015 з  (2-3 років) «Котигорошки» (2-3 років) .

Команда «Ми – чемпіони!» разробила правила перегонів та має авторський формат.  Положення перегонів є  інтелектуальною власністю організаторів.

Перегони проходять у Київському  парку  Дубки. Заповідна зона додає додатковий еко зміст.  Перегони це трошки фестіваль. Наші партнери організують багато ігрових майданчиків. На свіжому повітрі батьки та діти проводять цілий день!

Для нас важлива безпека дітей на змаганні – в нашому таборі  завжди чергує машина швидкої допомоги, є охорона. На трасі чергують маршали, а перед стартом можна перевірити велосипед  у веломайстра.

Ця мить щастя від перемоги, відчуття підтримки близьких людей залишиться у сердці дитини та стане підтримкою на все її життя.

На перегонах «Ми – чемпіони!» підростає нове покоління чудових гармонійних молодих людей із правильними життєвими цінностями та поглядами.

Організатори: ГО «Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!» в співробітництві з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві адміністрації