Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!» це, насамперед, громадська ініціатива та соціальний проект. Проект, який допомагає зробити неймовірне та захоплююче дитяче спортивне свято, яке назавжди залишається в серцях учасників і вболівальників!

На перегонах діти живуть справжнім життям та емоціями – рухаються, мріють про перемогу, вчаться ставити цілі та їх досягати, хвилюються, радіють, ростуть над собою. Ми вчимо дітей взаємоповазі та витримці – ці якості так знадобляться їм у дорослому житті!

Кожен учасник змагань – вже Чемпіон, бо зміг здолати свої страхи та боровся за перемогу. Тому кожного ми нагороджуємо медаллю та грамотою. Ці нагороди – заслужені, тому дитина ще довго буде ними пишатися та радіти.

Для того, щоб змагання розвивалися, а справа наша жила, нам потрібна ВАША допомога та підтримка! Ми запрошуємо партнерів, спонсорів та активних батьків – всіх, хто з нами на одній хвилі та відчуває, що може зробити свій внесок у спільну справу.

В першу чергу нам потрібні:

  • Подарункові партнери
  • Організатори розважальних майданчиків
  • Спонсори та меценати

Завдяки вашій участі ми можемо зробити організаційні внески доступними для всіх учасників!

Зі свого боку пропонуємо чи не найбільшу активну дитячу цільову аудиторію, зібрану в одному місці. Також ми використаємо свої медіа-ресурси для того, щоб розповісти про Вас нашим онлайн читачам та підписчикам перед перегонами, та забезпечити «вірусний ефект» вже після події.

Часто отримуємо такі відгуки від батьків: «мабуть, це найкраща дитяча подія в Україні!» В цьому є велика заслуга всієї команди, до якої ми відносимо і наших Партнерів, що підтримували нас протягом всіх цих 10 років – щира ПОДЯКА від нас, дітей та батьків!

Дякуємо партнерам:


Дошка пошани