Точні адреси для GPS — 50.475289, 30.425657

вул. Салютна 35 (школа В. Лобановського);

вул. Януша Корчака (Баумана),60 (національна дитяча бібліотека);

вул. Стеценко, 1 (ресторан Дубки).

Як дістатися?

Від метро Сирець

Варіант 1. Цивільна. Виходите з метро Сирець, йдете прямо близько 100 м до ж/д мосту, проходите під мостом, ПЕРЕД рестораном «Дубки» повертаєте направо (можна запитати у перехожих прохід до Бауманської вулиці або школу Динамо). Піднімаєтеся по помірно крутому яру в парк. Вгорі, метрів за 100, знаходиться стартовий майданчик. Орієнтир — намет організаторів.

Варіант 2. Спортивний. Виходите з метро Сирець, йдете прямо близько 100 м до ж/д мосту, проходите під мостом, відразу за рестораном «Дубки» — наліво і вгору в парк.
Докладніше: Якщо стати до ресторану «Дубки» особою, по праву сторону від ресторану в парк йде асфальтована доріжка, по ній потрібно пройти близько 50 метрів, там, де доріжка йде наліво, потрібно звернути направо, зійти на ґрунтову стежку і відразу круто вгору (не для колясок!). Вгорі, метрів за 50, знаходиться стартовий майданчик. Орієнтир — намет організаторів.

Автомобілем

Машину краще ставити на стоянці біля бібліотеки по вул. Бауманська (вул. Баумана) або біля спортшколи їм. Ст. Лобановського по вул. Салютній. До стартової галявини йти майже прямо (якщо стояти на Бауманської) по парку, залишаючи ліворуч футбольне поле. Також можна ставити на майданчику між рестораном «Дубки» і ж/д мостом. Стоянка біля ресторану «Дубки» тільки для відвідувачів ресторану!

Електропоїздом

Можна і електричкою! Залізнична платформа Сирець (напрямок Дарниця — Київ-Петрівка – Київ-Волинський — Дарниця).
Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Провезення дитячого велосипеда в метро

Дитячий вів можна перевозити, а на підлітковому потрібно зняти переднє колесо, запакувати в чохол або загорнути в поліетилен — тобто, переробити вросли велосипед в багаж).

3. Пасажири мають право перевозити безкоштовно
— дітей до семирічного віку;
— лижі, ковзани та вудочки риболовні в належній упаковці, дитячі велосипеди, коляски, санки, музичні інструменти, дрібний садовий інвентар, птахів і дрібних тварин у клітках.