Велоперегони «Ми – чемпіони!» – більше ніж перегони. Це спосіб життя, мотиватор рухатися далі, підіймати планку високо та досягати мети. А ще – це можливість знайти однодумців, з якими цікаво спілкуватися та тренуватися разом. Яким чином? Долучитися до «Велоклубу «Ми – чемпіони!»

Велоклуб «Ми – чемпіони!»  стартує в січні 2018 року.

Наша мета: створення комьюніті «Ми – чемпіони!» для спілкування, спільних тренувань, навчання техніці катання, веселих покатеньок та обміну досвідом.

Наша місія

Розвиток велоруху відбувається завдяки людям, які змалечку дотримуються правил дорожнього руху, бережуть своє життя та дбайливо ставляться до навколишнього середовища.  Ми переконані, що велокультуру потрібно викохувати з того моменту, коли малеча отримує свій  перший велосипед.  Вже з 14-и років дитина –  повноцінний учасник дорожнього руху. Завдання батьків підготувати її до цього.

Велотренування

Фактично клуб розпочав свою роботу у 2017 році, коли ми стали проводити  тренування з техниці катання з велошколою FOLLOW ME

З хлопцями ми вивчили багато нового: “Налаштування велосипеда”, “Гальмування”, “Педалювання”, “Повороти”, “Баніхоп”, “памп трек, “контр нахили”, “подолання перешкод”.

А перед тим як почнуться регулярні заняття з МТБ по парках Києва в 2018 році, запрошуємо на Київський Велотрек. Щосуботи з 16:00 до 17:00 протягом березня для учасників дитячіх велоперегонів  відкрита сучасна база Велотреку (велотренажери + бігові доріжки)  Спеціально для наших учасників тренери спортивної школи  розробили курс підготовки до перегонів та велосезону.

Тренування на Київському Велотреку

Інформація про тренування на сторинці Велоклуб “Ми – чемпіони”