Велоперегони «Ми – чемпіони!» – більше ніж перегони. Це спосіб життя, мотиватор рухатися далі, підіймати планку високо та досягати мети. А ще – це можливість знайти однодумців, з якими цікаво спілкуватися та тренуватися разом. Яким чином? Долучитися до «Велоклубу «Ми – чемпіони!»

Наша мета: створення комьюніті «Ми – чемпіони!» для спілкування, спільних тренувань, навчання техніці катання, веселих покатеньок та обміну досвідом.

Наша місія

Розвиток велоруху відбувається завдяки людям, які змалечку дотримуються правил дорожнього руху, бережуть своє життя та дбайливо ставляться до навколишнього середовища.  Ми переконані, що велокультуру потрібно викохувати з того моменту, коли малеча отримує свій  перший велосипед.  Вже з 14-и років дитина –  повноцінний учасник дорожнього руху. Завдання батьків підготувати її до цього.

Велотренування

Програма та розклад

 

Тренування на Київському Велотреку

Щосуботи з 16:00 до 17:00  для учасників дитячих велоперегонів  відкрита сучасна база Велотреку (велотренажери + бігові доріжки)  Спеціально для наших учасників тренери спортивної школи розробили курс підготовки до перегонів та велосезону.

Реєстрація

Детальна інформація про тренування на сторинці

Велоклуб “Ми – чемпіони”