Велоперегони «Ми – чемпіони!» – більше ніж перегони. Це спосіб життя, мотиватор рухатися далі, підіймати планку високо та досягати мети. А ще – це можливість знайти однодумців, з якими цікаво спілкуватися та тренуватися разом. Яким чином? Долучитися до «Велоклубу «Ми – чемпіони!»

Велоклуб «Ми – чемпіони!» стартує в січні 2018 року.

Наша мета: створення комьюніті «Ми – чемпіони!» для спілкування, спільних тренувань, навчання техніці катання, веселих покатеньок та обміну досвідом.

Наша місія

Розвиток велоруху відбувається завдяки людям, які змалечку дотримуються правил дорожнього руху, бережуть своє життя та дбайливо ставляться до навколишнього середовища.  Ми переконані, що велокультуру потрібно викохувати з того моменту, коли малеча отримує свій  перший велосипед.  Вже з 14-и років дитина –  повноцінний учасник дорожнього руху. Завдання батьків підготувати її до цього.

Ми також хочемо взяти на себе місію просвітницької роботи. Велосипед –  це транспорт майбутнього. Отже навички володіння велосипедом та знання правил дорожнього руху – необхідний мінімум в житті сучасної людини.

Дорогі батьки!

Ми вже 10 років проводимо велоперегони з метою зацікавити дитину велосипедом. Нам вдалося це зробити!  Наступний крок – ще важливіший. Відсьогодні на ваші чисельні питання на кшталт “Де можна навчити дитину  техніці катання?” або „Які ще цікаві велоподії для дітей відбуваються?” ви зможете знайти відповідь на сторинці “Велоклуб “Ми-чемпіони!”

Фактично клуб розпочав свою роботу у 2017 році. Ми провели серію тренувань з велошколою FOLLOW ME та остаточно впевнились, що  це треба робити регулярно.  І не тільки це. Велородини можуть разом кататися, подорожувати, спілкуватися та продуктивно відпочивати.