Розклад перегонів на 19 серпня 2017
час вік транспорт
11:30 1-2 роки самокат
11:40 2 роки самокат
11:50 2 роки біговел
12:00 3 роки біговел
12:10 3 роки самокат
12:20 4 роки біговел
12:30 4 роки самокат/дівчата
12:40 4 роки самокат/хлопчики
12:50 4 роки самокат/хлопчики
13:00  ПЕРЕРВА
13:10 5 років біговел
13:20 5 років самокат/дівчата
13:30 5 років самокат/хлопчики
13:40 6 років самокат
13:50 7  років самокат
14:00 8-11 років самокат
Прізвище та Ім’я дитини час заїзду № заезда транспорт вік
Адамюк Артем 13:30 12 самокат 5
Адамюк Євангеліна   11:30 1 самокат 1
Антропов Михайло   12:00 4 Біговел 3
Антропов Михайло  12:10 5 Самокат 3
Антропова Поліна 13:20 11 самокат 5
Артюх Надія   11:30 1 самокат 1
Артюх Олеся 12:30 7 самокат 4
Ахтямов Ілля  11:50 3 біговел 2
Байбуза Даніель   13:10 10 Біговел 5
Байбуза Даніель 13:30 12 самокат 5
Бандура Александр   12:40 8 самокат 4
Басенко Никита   12:40 8 самокат 4
Безсмертна Соломія   11:30 1 Самокат 2
Березан  Поліна 13:40 13 самокат 6
Бєлєтєєв Дмитро   12:40 8 самокат 4
Бєлєтєєва Анна 13:50 14 самокат 7
Вакула Тимофій  11:50 3 біговел 2
Войцеховская Мария  12:10 5 самокат 3
Войцеховский Влад   14:00 15 самокат 8
Глушак Марина   14:00 15 самокат 8
Глушко Емма  12:10 5 Самокат 3
Глушко Моніка 13:50 14 самокат 7
Глущенко Софія 12:30 7 самокат 4
Гнатюк Данило   13:10 10 Біговел 5
Гонтарук Стас   14:00 15 самокат 11
Гринчук Святослав  12:50 9 самокат 4
Дегтярева Алиса   11:30 1 Самокат 1
Дегтярева Ника 12:20 6 Біговел 4
Денис Москвичев   14:00 15 самокат 9
Денисенко Глеб 12:20 6 Біговел 4
Єгоров Алекс 12:20 6 Біговел 4
Єгоров Алекс  12:50 9 самокат 4
Єгоров Ярослав  11:50 3 Біговел 2
Златін Данило 13:50 14 самокат 7
Зоряна   13:10 10 Біговел 5
Киселев Степан   12:40 8 самокат 4
Киселева Алиса 12:30 7 самокат 4
Клименко Мирослава 12:30 7 самокат 4
Ковалева Злата  12:10 5 самокат 3
Коваль-Стріхар Нікіта  12:50 9 самокат 4
Козлов Вова  12:10 5 самокат 3
Козловский Марк   12:00 4 Біговел 3
Корсанюк Денис   12:00 4 Біговел 3
Кравчук Іван 13:40 13 самокат 6
Кузнецов  Назар  12:10 5 Самокат 3
Кучма Катя  12:10 5 самокат 3
Лактіонов Марк 11:40 2 Самокат 2
Леськів Тихон  12:50 9 самокат 4
Любимов Алексей   14:00 15 самокат 8
Максимов Никита 13:30 12 самокат 5
Махаєв Єгор   12:40 8 самокат 4
Мельник Вікторія 13:20 11 самокат 5
Мельнікова Олександра 13:50 14 самокат 7
Москвичева Диана 12:30 7 самокат 4
Науменко Денис   12:40 8 самокат 4
Нышпора Виктория 11:40 2 Cамокат 2
Одайник Тімур 13:30 12 самокат 5
Осипенко Костя 13:30 12 самокат 5
Пeдан Артeм 13:30 12 самокат 5
Пiчкур Iван 12:20 6 Біговел 4
Пiчкур Iван  12:50 9 самокат 4
Порядченко Аміна 13:50 14 самокат 7
Порядченко Варвара 13:20 11 самокат 5
Порядченко Григорій  12:10 5 самокат 3
Присяжнюк Семен 13:30 12 самокат 5
Пустовий Андрій  11:50 3 біговел 2
Рекунова София   14:00 15 самокат 8
Рудь Анна   14:00 15 самокат 8
Святослав Гринчук 12:20 6 Біговел 4
Севрук Роман  11:50 3 біговел 2
Сергій Кацимон   14:00 15 самокат 8
Сітухо Андрій 13:30 12 самокат 5
Соловйова Алына 13:50 14 самокат 7
Соловьева София 13:50 14 самокат 7
Соловьева Эвелина 13:20 11 самокат 5
Соседов Арсений 12:20 6 Біговел 4
Соседов Арсений  12:50 8 самокат 4
Тимур Кожирнов 13:30 12 самокат 5
Трофіменко Тимофій 11:40 2 Самокат 2
Ульрих  Мария  11:50 3 Біговел 2
Ульрих Мария 11:40 2 Самокат 2
Фірстенко Устина 13:40 13 самокат 6
Хаврюта Макар 12:20 6 Біговел 4
Хаврюта Макар  12:50 9 самокат 4
Харченко Сережа   12:00 4 Біговел 3
Хіміченко Домініка 13:20 11 самокат 5
Цубера Денис   12:00 4 Біговел 3
Чепелева Тая 13:20 11 самокат 5
Шамборовський Арсеній  12:50 9 самокат 4
Шостак Дем’ян   14:00 15 самокат 10
Шостак Діана 13:50 14 самокат 7
Шпильова Анастасія 12:30 7 самокат 4
Яковенко Юлія 13:20 11 самокат 5
Ярохно Артем   12:00 4 Біговел 3

 

Місце траси на Арт- платформі відмічено червоною смужкою. Місце реєстрації – червоним кружечком.