Абсолютні рекорди трас
Четверті – Дев’ятнадцяті дитячі велоперегони “Ми – чемпіони!” весна 2009 року – осінь 2016 року
Використані наявні дані протоколів після введення реєстрації діаметрів коліс

100 (80) м
Біговел 3 роки та молодше, 6″
Слободенюк Поліна Інфопульс 0:40 24.04.2016
Біговел 3 роки та молодше, 8″
Куркіна Марта 0:28 24.04.2016
Саралiдзе Гiоргi 0:23 24.04.2016
Біговел 3 роки та молодше, 10″
Моркотун Євгенія 0:25 17.05.2014
Гоменюк Ростислав Амігос 0:21 26.04.2015
Чертополох Денис 0:21 24.04.2016
Макарчук Іван 0:21 24.04.2016
Біговел 3 роки та молодше, 12″
Троцко Богдана Вишневе 0:20 04.10.2015
Боденко Дарій 0:17 04.10.2015
Біговел 3 роки та молодше, 14″
Костюченко Сабріна 0:28 26.04.2015
Самойленко Олексій 0:21 24.04.2016
Біговел 3 роки та молодше, 16″
Дядюк Єлизавета 0:22:30 06.09.2014
Манзюк Роман 0:21 04.10.2015

Велосипед 3 роки та молодше, 8″
Короченцева Анастасiя 0:43 26.04.2015
Велосипед 3 роки та молодше, 10″
Писарев Родіон Вишневе 0:54:30 26.04.2015
Велосипед 3 роки та молодше, 12″
Нешта Анастасія Лідер 0:24 06.09.2014
Кулешов Тимур 0:16:30 01.10.2016
Велосипед 3 роки та молодше, 14″
Рудиченко Ганна 0:29 17.05.2014
Соколов Артем 0:21 01.10.2016
Велосипед 3 роки та молодше, 16″
Горбатенко Поліна 0:28 17.05.2014
Яцульчак Максим 0:17 24.04.2016

 1×230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8″
Частникова Влада 1:37 21.05.2016
Сологуб Марк 1:17 10.09.2016
Біговел 3 роки та молодше, 10″
Єрмак Анна 1:26 21.05.2011
Чертополох Денис 1:10+0:01* 06.09.2014 10.09.2016
Біговел 3 роки та молодше, 12″
Яроцька Катерина 1:10 06.09.2014
Боденко Дарій 1:03 21.05.2016
Біговел 3 роки та молодше, 14″
Тарідонова Катерина 1:18 10.09.2016
Самойленко Олексій 1:17 21.05.2016

Велосипед 3 роки та молодше, 8″
Кметь Марія 3:19 08.09.2012
Велосипед 3 роки та молодше, 10″
Рибка Софія 2:04 08.09.2012
Павловський Михайло 3:07 10.09.2011
Велосипед 3 роки та молодше, 12″
Войтішина Поліна 1:14 06.09.2014
Михальчук Олександр 1:00 10.09.2011
Велосипед 3 роки та молодше, 14″
Гусєєва Марія 1:17 12.09.2009
Чернявський Єгор 1:03 12.09.2009
Велосипед 3 роки та молодше, 16″
Дмитрієнко Юлія 1:11 12.09.2015
Макаренко Олександр 0:52 19.05.2012
Пуликовський Мірослав 0:52 10.09.2016
Велосипед 3 роки та молодше, 18″
Бейко Марія 2:31 16.05.2015
Новокщенов Іван 1:31 18.05.2013
Велосипед 3 роки та молодше, 20″
Мальцева Софія SCOTT RC 0:58 06.09.2014
Замковой Ярослав Райдуга 0:54:30 12.09.2015

Біговел 4 роки, 8″
Кругла Поліна Інфопульс 1:36 10.09.2016
Біговел 4 роки, 10″
Піддубна Ярина 1:15 18.05.2013
Юсім Аріна 1:15 10.09.2016
Мусієнко Денис 1:03 21.05.2016
Біговел 4 роки, 12″
Рябенко Єлизавета 0:59 12.09.2015
Мусієнко Дмитро 0:53 21.05.2016
Біговел 4 роки, 14″
Гримайловська Злата 1:08 16.05.2015
Гриценко Артем 1:01 16.05.2015
Біговел 4 роки, 16″
Владіміров Ярослав 1:24 16.05.2015

Біговел 5 років, 10″
Фетисенко Вікторія 1:11 06.09.2014
Майданчук Назарій 1:06 10.09.2016
Біговел 5 років, 12″
Ніколенко Анастасія 1:06:30 21.05.2016
Якименко Дмитро 0:56 21.05.2016

Велосипед 4 роки, 10″
Дитковський Єгор Бровари 1:14 14.09.2013
Велосипед 4 роки, 12″
Акішева Кіра 1:04 12.09.2015
Пурхало Кирилл 1:01 18.05.2013
Велосипед 4 роки, 14″
Балицька Анна 1:08 30.05.2009
Моргун Ілля Dream team 0:55 06.09.2014
Кравчинський Еміль 0:55 12.09.2015
Велосипед 4 роки, 16″
Костюк Амалія 0:49 10.09.2016
Кравчук Нікіта 0:45 08.09.2012
Велосипед 4 роки, 18″
Коваленко Вероніка 0:58 21.05.2011
Маренець Єгор 0:51 10.09.2016
Велосипед 4 роки, 20″
Мальцева Софія 0:50 12.09.2015
Тарасенко Олексій Гомель, Беларусь 0:45 14.09.2013

2×230 м

5 років, 12″
Герасименко Наталія 2:00 16.05.2015
Дубовий Іван 2:01 18.05.2013
5 років, 14″
Гуз Софія 1:57 16.05.2015
Кочубей Кирило 1:51 10.09.2016
5 років, 16″
Войтішина Поліна 1:33 10.09.2016
Білоконь Данило 1:26 21.05.2011
Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 1:26 10.09.2016
5 років, 18″
Купрієнко Злата Софіївська Борщагівка 1:42 06.09.2014
Саранча Тимофій 1:31:30 12.09.2015
5 років, 20″
Шама Зоряна 1:28 08.09.2012
Кухарчук Аліса 1:28 10.09.2016
Леськів Григорій Українка 1:19 08.09.2012
5 років, 24″
Давидченко Алiна 1:42 17.05.2014
Костюк Клим 1:29 18.05.2013

6 років, 12″
Демчишин Владислав 2:02 22.05.2010
6 років, 14″
Гуз Софія 1:53 12.09.2015
Бєльов Денис 1:48 30.05.2009
6 років, 16″
Кучер Олександра 1:25 12.09.2015
Чайка Євген 1:28 10.09.2016
6 років, 18″
Коваленко Вероніка Боярка 1:31 18.05.2013
Саранча Тимофій 1:21:30 10.09.2016
6 років, 20″
Шекера Анна Молнія 1:17 17.05.2014
Новицький Олесь 1:16 18.05.2013
Щербацький Олександр 1:16 18.05.2013
6 років, 22″
Боженко Іванна 2:05 17.05.2014
6 років, 24″
Орлова Поліна 1:19 21.05.2011
Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 1:11 12.09.2015
6 років, 26″
Бородін Нікіта 1:46 30.05.2009

2×400 м

7 років, 14″
Батюшин Євгеній 3:39 22.05.2016
7 років, 16″
Щербакова Єкатерина 3:05 07.09.2014
Мар’єнко Євгеній Амігос 3:04 07.09.2014
7 років, 18″
Чехова Поліна Соколята 3:30 11.09.2016
Євсеєв Олег Артеріум 3:03 11.09.2016
7 років, 20″
Сидоренко Анна Вишневе 2:29 19.05.2013
Константинов Михайло Артеріум 2:21 20.05.2012
7 років, 22″
Буравльова Євгенія Артеріум 3:08 17.05.2015
7 років, 24″
Шекера Анна Молнія 2:22 13.09.2015
Ковальов Марк Чайки 2:17 07.09.2014
7 років, 26″
Бегеба Крістіна Молнія 2:31 17.05.2015
Сандалов Іван 2:34 11.09.2011
Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 2:17 22.05.2016

8 років, 16″
Вишневська Софія 3:48 18.05.2014
Поліщук Максим 2:5212.09.2010
8 років, 20″
Володимиренко Анна 2:33 11.09.2016
Артюх Володимир 2:24 11.09.2016
8 років, 22″
Бондаренко Михайло Артеріум 2:55 17.05.2015
8 років, 24″
Коваленко Анна 2:20 07.09.2014
Кравчук Нікіта 2:10 11.09.2016
8 років, 26″
Шекера Анна ВДНГ Молнія 2:19 11.09.2016
Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 2:05 11.09.2016

Мами, 24″
Плінська Алла 2:19 11.09.2016
Мами, 26″
Заяць Ірина 2:05 11.09.2016
Тата
Шевченко Антон 2:39 15.09.2013

3×400 м

9 років, 20″
Бакай Вероніка 3:39 11.09.2016
Голоднік Володимир 3:38 17.05.2015
9 років, 22″
Бондаренко Михайло Артеріум 4:36 22.05.2016
9 років, 24″
Горностай Марія Амігос 3:23 19.05.2013
Макаренко Максим Біла Церква 3:12 11.09.2016
9 років, 26″
Вишняк Софія Молнія 3:28 19.05.2013
Петренко Дмитро 3:10 11.09.2016
9 років, 29″
Заглада Мірон 4:13 11.09.2016

10 років, 18″
Чудаков Олександр 4:39 14.09.2015
10 років, 20″
Ремінна Катерина 4:12 18.05.2014
Іванов Олександр 3:44 20.05.2012
10 років, 22″
Маслякова Анна 7:11 15.09.2013
10 років, 24″
Сидоренко Анна Вишневе 3:15 11.09.2016
Коваленко Євген 3:18 07.09.2014
10 років, 26″
Горностай Марія Амігос 2:58:30 07.09.2014
Захаренко Кирил Молнія 3:07 19.05.2013
10 років, 28″
Чікіта Єлизавета 4:18 22.05.2016
Чікіта Родіон 3:28 22.05.2016
10 років, 29″
Носков Павло 3:01 22.05.2016

ПРИХОВАНИЙ ТЕКСТ: ПОКАЗАТИ

3×650 м

11-14 років, 16″
Петровський Петро Ірпінь 5:45 03.10.2015
11-14 років, 20″
Ягельская Анастасия 5:39 20.05.2012
Лавринович Василь 4:38 12.09.2010
11-14 років, 24″
Сидоренко Анна Вишневе 4:57 01.10.2016
Липник Сергій 4:28 20.05.2012
11-14 років, 26″
Юдіна Ульяна Мирний атом 4:20:30+0:01* 01.10.2016
Хоменко Андрій Спринт 3:49 03.10.2015
11-14 років, 28″
Архипенко Максим Кривий Ріг 3:48 01.10.2016
11-14 років, 29″
Клименко Назар 3:55 01.10.2016

Зухвалі
Коливай Дмитро 4:13 25.04.2015

2×650 м

Зухвалі, 26″
Рибка Антон Спринт 2:31 23.04.2016

Мами, 26″
Пилипенко Анна 2:53 04.10.2014
Тата, 26″
Щербацький Андрій 2:25 04.10.2014

Студенти, 26″
Пархоменко Анастасія 3:35 23.04.2016
Ошурко Владислав 2:51 23.04.2016

1×650 м

Мами, 26″
Нагорняк Нелля 1:37 01.10.2016

Вітаємо рекордсменів! :volna: Ось такі орієнтири для тих, хто тренується!