Дитячі перегони «Ми – чемпіони!» – це перші відкриті українські аматорські велоперегони для дітей віком від 2 до 14 років.

Почалась історія перегонів восени 2007 році, коли друзі- велосипедисти провели  перегони для своїх малюків.  В ідею проведення дитячих перегонів повірили та всіляко підтримали  «Велокиїв груп».  Надалі  до ініціативи підключалося все більше  батьків, волонтерів  та компаній.

Так  вже 10 років поспіль ми проводимо перегони – навесні та восени, а лави наших прихильників щорічно поповнюються новими маленькими райдерами та їхніми сім’ями. І, якщо починалося все з 18 учасників, то зараз кількість гонщиків сягає 900 дітей за чотири дні змагань.

З 2014 року окремо почали змагатися юніори (11-14 років), а з 2015 свій змагальний день отримали і найменші учасники (2-4 років) – це наші «Котигорошки».

Команда «Ми – чемпіони!» разробила абсолютно новий, авторський формат та унікальну концепцію змагань. Положення перегонів є  інтелектуальною власністю організаторів.

Наша постійна прописка – Київський парк Дубки, де за змаганнями спостерігають старезні дуби та місцева фауна у вигляді прудких та допитливих білочок.

Приємно, що на перегонах «Ми – чемпіони!» підростає нове покоління чудових гармонійних молодих людей із правильними життєвими цінностями та поглядами.

Організатори: ГО «Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!» в співробітництві з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві адміністрації