Ось і закінчилися чергові Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!». Вже дев’ять років поспіль юні гонщики змагаються в парку Дубки в аматорських велоперегонах, які були створені саме для дітей. За цей час організатори та всі, хто підтримує своїм трудом та натхненням цей захід, набули неабиякий досвід, який завжди намагаються використовувати для вдосконалення та якнайкращого проведення кожної наступної події. За цей час встигли подорослішати учасники наших найперших змагань, і вже цього разу троє з них були нашими надійними помічниками – дякуємо Марії , Альоні та Владу. Невже незабаром ми будемо приймати до участі дітей дітей-чемпіонів?) Маємо шанс, бо найстаршим учасникам наших змагань вже 22!)

Два дні Дев’ятнадцятих дитячих велоперегонів «Ми – чемпіони!» 639 юних гонщиків віком від 3 до 10 років завзято змагалися в 91-му заїзді. Середину другого дня змагань традиційно прикрасив заїзд мам – десять найсміливіших кинули виклик “дитячій трасі” та вибороли призи на радість своїм дітям та нам). За ці два дні до чималенької сім’ї “чемпіонів” додалося багато новачків. І вони, і гонщики, які вже не перший раз приймали участь у наших перегонах, отримали новий досвід змагань та бажані нагороди.

Щиро дякуємо великій команді “чарівників” що протягом двох днів творили свято для дітей та батьків. Дякуємо Вам друзі, саме завдяки Вашій допомозі та підтримці Дитячі велоперегони перетворюються у справжнє свято. Вітаємо всіх гонщиків та батьків з перемогами, бажаємо нових звершень та чекаємо на нові зустрічі вже в наступному році.

[print_gllr id=283]

Дев’ятнадцяті дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!» завершились!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *