Крута новина! На нашій галявині буде сонячно!  Ще й завдяки тому, що наші друзі/ шанувальники /партнери ретельно готуються до зустрічі з чемпіонами. Тож траса готова, а на додачу – надзвичайно потужна позатрасова програма! 💣💥

🗓 У суботу та неділю, 18 та 19 травня 
🎉 Парк розваг «Планета» Київ ТРЦ Ametyst Mall Ігри з аніматором, цікаві конкурси та активності, розваги з лего столом та величезні пазли!

🎉 Now Camp вирушає на Дитячі велоперегони “Ми-чемпіони” та підготували справжній аукціон подарунків, спортивні ігри та розваги, майстер класи.

🚦🚓👩‍✈ До нас завітає Патрульна поліція Києва! Ви напевно знаєте, що велосипедисти вже в 14 років є повноправними учасниками дорожнього руху. Тож юному велосипедисту варто вивчати ПДР якомога раніше. З цією метою до нас завітає патрульна поліція. Ці відважні хлопці та дівчата допоможуть вивчити ПДР та зробити світловідбиваючі поробки!

🇬🇧😺 Поїдемо додому з медалями та купою нових фраз англійською від Simonsfriends. Ці захоплюючі уроки неодмінно відкладуться в пам’яті. www.simonsfriends.com.ua

🧚‍♀Аквагрім від Magic Day Підходьте – намалюємо фірмового равлика!

🚲 HEAD Bikes Ukraine Ми вже не уявляємо наше містечко без червоний та білих пуфіків! Завітайте відпочити та придбати велодрібничкі для малюків.

🚲🛴Магазин дитячого транспорту www.kokua.com.ua продемонструє новинки сезону. Велосипеди та самокати вибирайте на виріст!

🚦🚴‍♂Презентуємо свій проект в ГБ #654 по урокам ПДД для велосипедистів в дитячому Парку Дорожнього руху на Куренівці, ознайомимось з дружніми проектами від U-Cycle – Асоціація велосипедистів Києва #2004 #2001

А ще саме 18 травня Олімпійський день! То НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team готує кожному нашому чемпіону невеличкий сувенір. А раптом саме тут у вашої дитини народиться велика прийняти участь у олімпійських іграх:)

🗓 Тільки у суботу 18 травня 
🥅 FootyBall Ukraine готує справжній футбольний майданчик для малюків та тренування з профі!
На стенді Дитячі журнали “Пізнайко” улюблені журнали! 
👩‍👧‍👦 Заїзд тат

🗓 Тільки у неділю 19 травня

🎲Тим, хто приїде в неділю, бо на вас чекає подія в події Ігротека на дитячих велоперегонах Настільні стратегічні ігри, Ігри на координацію, Пазли, Кулі-лабіринти, кубики Рубіка

💻 Майстер класи по програмуванню, знайомство з алгоритмами за допомогою робота Dash від KidIT (14:00 – 18:00) 
👨‍👧‍👦 Заїзд мам

Позатрасові розваги 18-19 травня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *